Elite level coaching by

Shine bright like a diamond....

DOUBLE BAY DIAMONDS
NETBALL CLUB

SENIORS

TEAM 1 – GABBY BRENNAN

TRAINING – WAVERLEY

WEDNESDAY 5.15- 6.30PM

1. Sasha Small

2. Charlotte McGill

3. Samantha Gately

4. Eliza Twomey

5. Brooke Dalton

6. Natalia Waterson

7. Jaimie Zissamatos

8. Gabby Brennan




INTERMEDIATE

TEAM 5 – ALEXIS MAVRONTONIS

TRAINING – WAVERLEY

WEDNESDAY 5.15-6.30PM

1. Eliza Abdul

2. Bianca Shaw

3. Kate Stockdale

4. Sophie Donadel

5. Annabelle Fraser

6. Gia Smith

7. Beatrix Thomson

8. Camilla Thomson

9. Julia Hayim



UNDER 14’S

TEAM 9 – Leanne Dirosa

TRAINING – WAVERLEY

TUESDAY 5.15-6.30PM

1. Isabella Allen

2. Ruby Stewart

3. Cynthia Baker-Barden

4. Audrey Gregor

5. Imogen Lucas

6. Sienna Donato

7. Anastasia Milinkovitch

8. Mia Medich

9. Saskia Collett




UNDER 12’S

TEAM 13 – KRISTY BREEN

TRAINING – WAVERLEY

WEDNESDAY 4.30-5.45PM

1. Tippi Wieland

2. Audrey Kitchen

3. Caitlin Press

4. Edie Christopher

5. Ava White

6. Iyla Maguire

7. Chloe Ross

8. Emmaline Shapiro





UNDER 11’S

TEAM 17 – LEANNE DIROSA

TRAINING – WAVERLEY

WEDNESDAY 4.00-5.15PM

1. Minty Welsh

2. Sofia Bushby

3. Stella Morgan

4. Eden Loupo

5. Amy Lane

6. Georgia Cooper

7. Evy Whitehouse

8. Stella Kiriakidis  





UNDER 10’S

TEAM 21 – DONNA JOHANSON

TRAINING – WAVERLEY

MONDAY 5.30-6.45PM

1. Savannah Moar

2. Sophia Davies

3. Eva Griffiths

4. Maya McArdle

5. Edie Sonand

6. Emily Powell

7. Indiana Pirie

8. Alicia Singh

9. Isla Fraser

SENIORS

TEAM 2 – ALEX MECHAM

TRAINING - WAVERLEY

WEDNESDAY– 5.15-6.30PM

1. Kate Argy

2. May Pinnegar

3. Maisie Chandler

4. Hannah Morgan

5. Amy Driver

6. Cara Hersov

7. Fiona Bakis

8. Jesseme Stepto
9. Carly Walsh



UNDER 15’S

TEAM 6 – JENNY MORRISEY

TRAINING – WAVERLEY

TUESDAY 4.00-5.15PM

1. Natalia Rey

2. Piper Richardson

3. Claudia Van Dam

4. Hannah Simos

5. Lily Simos

6. Lily Whitaker

7. Annie Rose Velder

8. Madeleine Argy

9. Lily Baker 




UNDER 13’S

TEAM 10 – LEANNE DIROSA

TRAINING – WAVERLEY

WEDNESDAY 5.15-6.30PM

1. Rain Beckley

2. Sara Abdul

3. Chloe Cooke

4. Layla Sheppard

5. Ella Howard

6. Chloe Kilcran

7. Skye Kilcram

8. Sarah Lucas

9. Laura Rapisardi

10. Rosa Bainivalu




UNDER 12’S – STAND ALONE

TEAM 14 – BRIANNA SEERS

TRAINING – WAVERLEY

TUESDAY 4.00-5.15PM

1. Frankie Moore

2. Riya Khanai

3. Molly Epsie

4. Remy Chapple

5. Lily Gamulin

6. Katrina Lucas

7. Amelia Lanchester

8. Alexandra West 





UNDER 11’S

TEAM 18 – ALEX MECHAM

TRAINING – WAVERLEY

THURSDAY 4.00-5.15PM

1. Isla McCann

2. Teya Logan

3. Sienna Ballieu

4. Sadie Adair

5. Darcy Connell

6. Pip Wotherspoon

7. Alice Steed

8. Ruby Fry





UNDER 10’S

TEAM 22 – JENNY MORRISEY

TRAINING – WAVERLEY

MONDAY 4.00-5.15PM

1. Indiana Hardy

2. Matilda Swain

3. Beatrix Ross

4. Lara Stock

5. Esme Boisvert

6. Evie Mansveld

7. Zara Torrence

8. Sophie Kleindyk

9. Gracie Williams    

   


SENIORS

TEAM 3 – BELINDA MADDEN

TRAINING – WAVERLEY

TUESDAY – 5.15-6.30PM

1. Emma Higgins

2. Sarah Macculloch

3. Millie Smith

4. Mela Delmenico

5. Lara Scibberas

6. Bella Taper

7. Bronte Patterson

8. Jaimie Podmore Taylor

9. Baylee Liddell



UNDER 14’S

TEAM 7 – GABBY BRENNAN

TRAINING – WAVERLEY

TUESDAY 5.15-6.30PM

1. Sacha Parr

2. Freddie Schneideman

3. Ellie Norburn

4. Isabella Matis

5. Jordyn Macaskill

6. Ginger Oleksyn

7. Poppy Torma

8. Tameeka Johnson





UNDER 13’S – STAND ALONE

TEAM 11 – MARK ODDY

TRAINING – TBA

TIME – TBA

1. Maya Mabee

2. Matilda Hill

3. Sally Oppenheim

4. Kate Brenner

5. Bibi Kuo

6. Scarlette Cooper

7. Chloe Copp

8. Vivienna Henry

9. Anwen Kidston

10. Amelia O’Connell 




UNDER 12’S

TEAM 15 – MOJELA BAKER

TRAINING – WAVERLEY

THURSDAY 4.30-5.45PM

1. Isabella Power

2. Anneke Lenior

3. Sienna Jones

4. Charlotte Downey

5. Olivia Kearney

6. Iris Hancock

7. Portia Koczkar

8. Sienna Taylor

9. Tilly Power




UNDER 11’S

TEAM 19 – BRIANNA SEERS

TRAINING – WAVERLEY

THURSDAY 4.00-5.15PM

1. Samantha Debelle

2. Tilly Shorter

3. Liberty Waldner

4. Clementine Hutchinson

5. Jemima Hall

6. Lucia Parsons

7. Phoebe Ruffa

8. Margot Ruffa




UNDER 10’S

TEAM 23 – KYLIE JOHNSON

TRAINING – WAVERLEY

TUESDAY 4.15-5.30PM

1. Juliette Clark

2. Giselle Dueza

3. Sienna Arnott

4. Marnie Lyon-Mercado

5. Connie Cooper

6. Beatrix Black

7. Coco Bayard

8. Madison Schlegel

   

INTERMEDIATE

TEAM 4 – ALEX MECHAM

TRAINING - WAVERLEY

THURSDAY 5.15-6.30PM

1. Charlotte Whitaker

2. Lissa Evans

3. Lily Renton

4. Lauren Carr

5. Romy Freund

6. Laney James

7. Joiful Fotu-Moala

8. Sylvia Erson

9. Isobel Cawley



UNDER 14’S

TEAM 8 – KRISTY BREEN

TRAINING – WAVERLEY

MONDAY 4.00-5.15PM

1. Ella Hawkins

2. Allegra Pezzullo

3. Eva Smith

4. Eva Hannon

5. Ruby Casey

6. Alicia Fonua

7. Isabella James
8. Katie Elliott




UNDER 12’S

TEAM 12 – BELINDA MADDEN

TRAINING – WAVERLEY

TUESDAY 4.00-5.15PM

1. Allegra McDonald

2. Alexia Yuile

3. Sophia McGill

4. Abbey Sonego

5. Giselle Taber

6. Annabelle Ross

7. Lily Wood

8. Imogen Collins
9.
Maddie Nazar




UNDER 11’S

TEAM 16 – DONNA JOHANSON

TRAINING

HEFFRON Court 18

THURSDAY 4.00-5.15PM

1. Willa Schneideman

2. Gabby Mansveld

3. Chiara Slattery

4. Saige Rosmarin

5. Gorjez Fotu-Moala

6. Alyssa Kleindyk

7. Claudia Cawley

8. Dyzire Fotu-Moala

9. Jade Landing


UNDER 11’S

TEAM 20 – SASHA SMALL

TRAINING – WAVERLEY

THURSDAY 4.00-5.15PM

1. Jemima Smith

2. Keira Donoso

3. Olivia Pelly

4. Olivia Udler

5. Alexandra Coffey

6. Eve Tsakissiris

7. Matilda Canning-Smith

8. Harper Hughes

9. Lucia Sapucci-Jones
10. Poppy Stewart



UNDER 9’S

TEAM 24 – GABBY BRENNAN

TRAINING – WAVERLEY

TUESDAY 4.00 5.15PM

1. Sophie Gray

2. Stella Christie

3. Ashleigh Innes

4. Annie Buchanan

5. Eloise Matthew

6. Maddie Innes

7. Antonia Neal

8. Layla Spink

9. Lily Jones

10. Stephanie Vass